Halı Saha Tavan Ağı, Tavan Ağı, Yan Ağlar, Halı Saha Ağı

Açık, Kapalı Halı Saha Üst ve Çevre Ağları | Spor Saha Ağları

Halı sahalarda ilk zamanlarda topun dışarıya çıkmasını önlemek amacıyla balık ağları kullanılırdı ,. Daha sonraları yağmur , kar ve güneşin yaydığı ultra viole ışınlarından dolayı balık ağlarının fazla dayanıklı olmadığı görüldü. Bunun sonucunda hava şartlarından etkilenmeyen doğru yerler de , doğru kalınlıklarda ipler kullanıldığı zaman çok uzun ömürlü olan u.v. katkılı paraşüt ipleri kullanılmaya başlandı. Firmamızda bu gelişimi takip ederek kendi edindiği tecrübeyle birlikte geliştirdiği sistemlerle siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Açık ve kapalı halı sahalarda kale arkaları için geliştirilmiş olan tampon sistemi topun çıkarttığı ses ile , topun tellere ve demirlere vurarak yıpranmasını önlemesini aynı zamanda estetik bir görünüm oluşturmasını sağlar.

Ayrıca şimdiye kadar yanlış uygulamalar sonucunda yıpranan ağların , telle orta bağlantı borularından ayrılarak 10 cm. Üzerine çekilen çelik halat ile birlikte örülüp sonradan eklenen bağ ve gergi ipleriyle birlikte montajının yapılması daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
 
 
Halı sahalarda üst kapama uygulamasının , ağırlığık yapmayan dayanıklılığı ise yeterli olan 15 x 15 göz aralığında 72 numaralı özel örülmüş paraşüt ipinden fileyle yapılması gerekmektedir.

Halı sahalarda yan ağ uygulaması ise daha mukavemetli 15 x 15 göz aralığında 90 numaralı özel örülmüş paraşüt ipinden fileyle ve çelik halatla birlikte tel bağlantı borularına özel gergi sistemiyle birleştirilerek montajı yapılması gerekmektedir.

Halı sahalarda kale arkalarında ise tampon sistemi uygulanıp diğerlerinden çok daha mukavemetli ve darbe dağıtıcı mahiyetinde olan 15 x 15 göz aralığında 90 numaralı çift kat olarak (180 numara) özel örülmüş paraşüt ipi ile montajının yapılması gerekmektedir .
 
File Çeşitleri :

72    Numara  15 x 15  göz aralığında  özel  örülmüş  üst  kapama  ağı
90    Numara  15 x 15  göz aralığında  özel  örülmüş  yan  kapama  ağı
180  Numara  15 x 15  göz aralığında  özel  örülmüş  kale arkası  ağı

 
 

Suni Çim Ürün ve Hizmetlerimiz

 

Suni & Sentetik Çim Yararlı Bilgiler

 

tel  
     
mail   info@sergrass.com
     
 
 
+ Suni Çim Halı Üretimi
+ Suni Çim Açık Saha Sistemleri
+ Suni Çim Kapalı Saha Sistemleri
+ Sentetik Çim Profesyonel Futbol Sahaları
+ Yapay Çim Tenis Kort Yapımı
+ Yapay Çim Tenis Kort Yapımı
+ Halı Saha Çevre Ağı ve Fileleri
+ Halı Saha Çevre Kafes Telleri
+ Skorbord
+ Aydınlatma
 
+ Suni Çim Nedir?
+ Neden Suni Çim?
+ Suni Çim ve Sakatlıklara Etkisi
+ Sentetik Halı Saha
+ Suni Çim ve Spor Performansına Etkisi
+ Sentetik Çim ve Doğal Çim Karşılaştırma
+ Halı Saha Ebatları
+ Tenis Kort Ebatları
+ Futbol Saha Ölçüleri
+ Halı Saha Maliyet
+ Kapalı Halı Saha
+ Açık Halı Saha
 
Copyright © 2013 SERGRASS. All Rights Reserved.