Kapalı, Açık Halı saha ve Spor Sahaları, Suni Çim Açık Halı Saha Yapımı

Suni Çim Açık Halı Saha Yapımı | Sentetik Çim Açık Halı Saha Yapımı

Ölçüleri belirlenmiş olan halı saha zemininin müşteri tarafından düzenlenmesi yapılarak sıkıştırılmış olarak teslim alınacaktır.çevre hatılları yapıldıktan sonra zemin dolguları yapılarak silindirle sıkıştırılması yapılacaktır. çevre hatıllarının içerisine su tahliyesi için pimaş ve çelik dikmeler için 3mt ara ile kılavuz boruları konulacaktır. Saha çevresine 6 mt yüksekliğinde dikme borular dikilerek bunlara 3,5 mm 50 göz fens teli çekilecektir.Sahanın komple aydınlatma tesisatı çekilerek ana panoya bağlanacaktır.Sahanın üzerine topun dışarı çıkmasını önlemek amacı ile üst kapatma ağı gerilecektir.Saha zeminine suni çim halı kaplaması yapılarak saha futbol oynamaya müsait bir şekilde teslim edilecektir.

KULLANILACAK MALZEMELER

Hatıl Betonu: Zemin etüdü yapılan saha çevresine 30 / 50 cm ebatlarında donatılı C20 hazır beton yapılarak kılavuz papuçları yerleştirilecektir.

Demir aksamı: Metal iskeleti oluşturan borular 3''- 2,5 -  1,5 Borulardan ve 40 lık köşebentlerden meydana gelmektedir.

Zemin Dolgusu:
Havuz içerisine alınmış alan içerisine 15cm 4 numaralı mıcır ve 10 cm 1 numaralı mıcır dolgusu yapılarak kot ayarları yapılıp,mastarlanarak sıkıştırılacaktır.

Fens teli: 3,5 mm  50 x 50 göz aralıklı içi galvanizli pvc fens teli 6 mt yüksekliğinde olacaktır.Fens teli bağlama teli ve çelik gergi halatı ile desteklenecektir.

Ağ: Saha üzerine 77 numara 15x15 göz aralıklı paraşüt ipinden güneşe ve her türlü doğa şartlarına dayanıklı,el örmesi ağ kullanılacaktır.

Aydınlatma: Aydınlatma sisteminde sahanın büyüklüğüne göre 400 wat (nizami futbol sahalarında 1000 wat) metal Halide projektör, 1 adet aydınlatma panosu ve topraklaması yapılacaktır.

Zemin Kaplaması: Kot ayarları yapılmış zemin üzerine jeotekstil keçe kumaş serilerek üzerine suni çim halı serilecek,halının ek yerleri ve çizgileri
( kale arkası ve taç çizgileri özel dokumalı ) helmetin bezi ve çift kompenatlı yapıştırıcılar yardımı ile yapıştırılacaktır.Halı içerisine silis kuru kum dolgusu ve üzerine sbr granül kauçuk dolgusu homojen bir şekilde yapılarak saha futbol oynamaya müsait bir şekilde teslim edilecektir.Halılarımız, Sanayi Bakanlığı onaylı ve garantilidir.

Suni Çim Ürün ve Hizmetlerimiz

 

Suni & Sentetik Çim Yararlı Bilgiler

 

tel  
     
mail   info@sergrass.com
     
 
 
+ Suni Çim Halı Üretimi
+ Suni Çim Açık Saha Sistemleri
+ Suni Çim Kapalı Saha Sistemleri
+ Sentetik Çim Profesyonel Futbol Sahaları
+ Yapay Çim Tenis Kort Yapımı
+ Yapay Çim Tenis Kort Yapımı
+ Halı Saha Çevre Ağı ve Fileleri
+ Halı Saha Çevre Kafes Telleri
+ Skorbord
+ Aydınlatma
 
+ Suni Çim Nedir?
+ Neden Suni Çim?
+ Suni Çim ve Sakatlıklara Etkisi
+ Sentetik Halı Saha
+ Suni Çim ve Spor Performansına Etkisi
+ Sentetik Çim ve Doğal Çim Karşılaştırma
+ Halı Saha Ebatları
+ Tenis Kort Ebatları
+ Futbol Saha Ölçüleri
+ Halı Saha Maliyet
+ Kapalı Halı Saha
+ Açık Halı Saha
 
Copyright © 2013 SERGRASS. All Rights Reserved.