Sentetik Çim Tenis Kort Yapımı, Anahtar Teslim Sentetik çim Tenis Kort Yapımı, Tenis Kortları

Suni Çim Tenis Kort Yapımı | Sentetik Çim Tenis Kort Yapımı

 
 

Tenis çok yüksek bir intibak kabiliyeti ve aynı zamanda güçlü refleskler gerektiren özel bir spordur. Oyuncunun topu görmesiyle , ona koşup uzanıp vurması arasında sadece saniyeler geçer. Bir tenisçi daha top karşıdan vurulduğunda , nerede zemine deyeceğini ve nasıl sıçrayacağını bilir ve ona göre pozisyon alır. Bu yüksek tansiyon ve hız , hem zeminin mükemmel düzlükte olmasını, hemde oyuncuların güvenliğinin sağlanmasını gerekli kılar.  

Bu noktada suni çim alanlar , dünyaca en güvenilir çözüm olarak kabul görmüştür. Tenisçinin ani hareketlere her zaman hazır olan ayak bilekleri , ancak mutlak düzlükteki ve iyi bir altyapı ile hazırlanmış zemine monte edilmiş , kaliteli bir suni çim halı ve homojen uygulanmış tenis oynamaya müsait bir kumlama tekniği üzerinde güvenli olacaktır.

Oyunun zevki ise madalyonun diğer yüzüdür. Mükemmel zemin ve dın 18032 top sıçrama normuna uyumluluğuyla hedef çim halı mükemmel kortlar için en iyi seçimdir.

Diğer tenis zeminlerine ( tartan , akrilik , kiremit tozu ) göre bakım maliyeti olmayan , çok daha ekonomik ve uzun ömürlü olan suni çim tenis kortları bir çok tenis kulübü , otel spor kompleksleri ve özel alanlarda , aynı zamanda spora yeni başlayan sporcular tarafından kullanılması tercih edilmektedir .

Suni çim zemin , topun yüzeye çarpmasından dolayı topun hızını düşürdüğünden oyuncuya daha kolay ve keyifli bir oyun sunduğu için çok tercih edilmektedir.

Ayrıca profösyonel sporcular tarafından antreman amaçlı olarak kullanılmaktadır. Suni çim tenis kortlarının sporcuların oyun oynanma performansını direk olarak olumlu yönde etkilediği gözlenmiştir.
 
 
 

Suni Çim Ürün ve Hizmetlerimiz

 

Suni & Sentetik Çim Yararlı Bilgiler

 

tel  
     
mail   info@sergrass.com
     
 
 
+ Suni Çim Halı Üretimi
+ Suni Çim Açık Saha Sistemleri
+ Suni Çim Kapalı Saha Sistemleri
+ Sentetik Çim Profesyonel Futbol Sahaları
+ Yapay Çim Tenis Kort Yapımı
+ Yapay Çim Tenis Kort Yapımı
+ Halı Saha Çevre Ağı ve Fileleri
+ Halı Saha Çevre Kafes Telleri
+ Skorbord
+ Aydınlatma
 
+ Suni Çim Nedir?
+ Neden Suni Çim?
+ Suni Çim ve Sakatlıklara Etkisi
+ Sentetik Halı Saha
+ Suni Çim ve Spor Performansına Etkisi
+ Sentetik Çim ve Doğal Çim Karşılaştırma
+ Halı Saha Ebatları
+ Tenis Kort Ebatları
+ Futbol Saha Ölçüleri
+ Halı Saha Maliyet
+ Kapalı Halı Saha
+ Açık Halı Saha
 
Copyright © 2013 SERGRASS. All Rights Reserved.